Dla kogo ,,Front Malina''?

Rusza kolejna edycja plebiscytu „Front Malina”. To wspólna akcja Pogromców Bazgrołów oraz straży miejskiej na najbrzydszą elewację w Krakowie.

Spośród zdjęć przesłanych od mieszkańców będziemy wybierać najbardziej szpecące fasady budynków. Pięć z nich rywalizować będzie o tytuł ,,Front Maliny”. Jej właściciel zostanie nagrodzony kilogramem kwaśnych cytryn.

Dla kogo ,,Front Malina''?
Fot. Straż Miejska Miasta Krakowa

ZASADY PLEBISCYTU:

  1. Do 20 czerwca 2018r. mieszkańcy mogą wysyłać zdjęcia szpecących elewacji, używając formularza: https://bazgroly.krakow.pl/site/report-new.
  2. Po dokonaniu wyboru pięciu najbrzydszych elewacji, strażnicy miejscy ustalą i dotrą do właściciela lub zarządcy budynku i poinformują go o udziale w plebiscycie.

Uwaga:

  • nominacja zostanie wycofana, niezwłocznie po otrzymaniu zdjęcia potwierdzającego usunięcie bazgrołów przez zarządcę nieruchomości.
  • brak woli usunięcia spowoduje automatyczną nominację do ,,Front Maliny’’, a tym samym możliwość odebrania głównej nagrody – kilograma cytryn.

W poprzednich edycjach żadnemu ,,zwycięzcy" nie udało się wręczyć nagrody, ponieważ sama nominacja powodowała błyskawiczną reakcję administratora i w trybie ekspresowym zamalowywał ,,zwycięskie” bazgroły. 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Edyta Ćwiklik
Podmiot publikujący: Straż Miejska
Zobacz także
Ważne
986
bezpłatny
numer interwencyjny
Warto zobaczyć
POLECAMY