Media o Nas

Kraków. Oszustka na zakupach złapana przez strażników miejskich

Strażnicy miejscy ujęli 51-letnią mieszkankę Azorów, która posługując się nie swoją kartą płatniczą próbowała zapłacić za zakupy. Oszustce grozi kara więzienia od 6 miesięcy do 8 lat. Sprawę przejęła policja.

 

Co za typ! Niszczył auta na Kazimierzu, a później wpadł na jeszcze głupszy pomysł2

Najwyraźniej niszczenie cudzej własności to było dla niego zdecydowanie za mało, więc zaczął szukać mocniejszych wrażeń. I znalazł.

Atak Irlandczyka w centrum Krakowa. Złamał nos strażnikowi miejskiemu

Nawet do trzech lat pozbawienia wolności może grozić Irlandczykowi, który uderzył strażnika miejskiego pięścią w twarz. Zareagował tak, gdy mundurowy chciał go wylegitymować.

Kraków. 60-letni Irlandczyk uderzył strażnika miejskiego

Strażnicy miejscy obezwładnili i przekazali policji nietrzeźwego Irlandczyka, krótko po tym, jak uderzył w twarz jednego z nich. Teraz o jego losie zdecyduje sąd. Strażnik ze złamanym nosem trafił do szpitala.

Pili alkohol w miejskim autobusie. Akcja

Strażnicy miejscy z pomocą MPK kontrolowali trzy linie autobusowe dzienne i dwie nocne. Dziewięć osób otrzymało tylko pouczenie, a czterem wystawiono mandaty, m.in. za picie alkoholu.

Mężczyzna w hipotermii

Zaledwie 30 stopni Celsjusza wynosiła temperatura ciała bezdomnego, którego odnaleźli strażnicy miejscy na os. Niepodległości w Krakowie.
 

Ważne
986
bezpłatny
numer alarmowy
Warto zobaczyć
POLECAMY