Media o Nas

 Rusza akcja Donieś na wrak

Ulica Lubomirskiego, Paulińska, Halicka, Piekarska, Szlak czy Lotnicza – to tylko niektóre z miejsc, gdzie w strefie płatnego parkowania można natknąć się na porzucone wraki samochodów. Tylko w zeszłym roku z krakowskich ulic usunięto 730 zdezelowanych pojazdów. Dlatego dziś wspólnie ze strażą miejską i radiem RMF MAXXX rozpoczynamy akcję "Donieś na wrak".

W Krakowie na ulicy znaleziono otwarty sejf z dokumentami

Niecodziennego odkrycia dokonali dziś strażnicy miejscy. Jak informuje portal NaszeMiasto.pl, funkcjonariusze na zieleńcu znaleźli otwarty sejf z zawartością.

Posypały się mandaty łamanie przepisów w parku kulturowym

Nowe przepisy o parku kulturowym obowiązują od 29 marca. Przez ten czas strażnicy miejscy ujawnili 112 wykroczeń. Od końca marca z okolic Rynku Głównego miały zniknąć osoby nachalnie rozdające ulotki.

Kraków. Oszustka na zakupach złapana przez strażników miejskich

Strażnicy miejscy ujęli 51-letnią mieszkankę Azorów, która posługując się nie swoją kartą płatniczą próbowała zapłacić za zakupy. Oszustce grozi kara więzienia od 6 miesięcy do 8 lat. Sprawę przejęła policja.

 

Co za typ! Niszczył auta na Kazimierzu, a później wpadł na jeszcze głupszy pomysł2

Najwyraźniej niszczenie cudzej własności to było dla niego zdecydowanie za mało, więc zaczął szukać mocniejszych wrażeń. I znalazł.

Ważne
986
bezpłatny
numer alarmowy
Warto zobaczyć
POLECAMY